Volg ons ook op Facebook

We zijn de 50 voorbij!

vrijdag 2 november 2018

Op het secretariaat van Businessclub Eerst Eten hebben we de slingers opgehangen. We zijn het aantal van 50 leden gepasseerd! We knijpen onszelf nog even in de arm, maar het is echt waar. Het vijftigste lid is Sofie van den Hoogenband van Soplutekst. Tijdens onze netwerkbijeenkomst op 29 november zullen we Sofie extra in het zonnetje zetten. Sofie, vanaf deze plaats alvast van harte gefeliciteerd en natuurlijk een warm welkom bij Businessclub Eerst Eten.

Zijn we trots? Reken maar! Niet op onszelf, maar wel op al die ondernemers die in korte tijd hun vertrouwen uitspraken in onze club en enthousiast lid werden. Iedereen super bedankt daarvoor. Durven we te dromen? Jazeker. Op naar ons eerste honderdtal!

Deel dit bericht via
Sluiten