Volg ons ook op Facebook

We hebben goed nieuws

maandag 7 juni 2021

Omdat het kan, omdat het mag ……

Beste leden,

Vanzelfsprekend kijkt iedereen weer met een big smile naar de toekomst. Langzaam gaat ons land van het slot en langzaam mogen we weer wat meer. Maar omdat het mag en sommige dingen ook weer kunnen, kan nog niet alles. Als bestuur van onze Businessclub hebben wij de afgelopen maanden veelvuldig overleg gehad over wanneer we weer wat zouden kunnen organiseren. Hierbij hebben we ons in eerste instantie gericht op nieuwe bijeenkomsten na de zomer.

Vanaf afgelopen weekend mag er weer wat meer georganiseerd worden, maar is er nog steeds een beperking als het gaat om het aantal mensen. En wanneer je een bijeenkomst binnen organiseert, mag dit vanaf volgende week wel met 50 mensen, maar dan moet iedereen wel een zitplaats hebben. En dat is nu net niet het format wat bij onze club past. Wij zijn niet zo goed in het stilzitten.


Omdat we in de maand juli geen bijeenkomst organiseren richten we ons op een heropening van onze activiteiten in augustus.

Volgens de agenda op de website willen we starten op donderdag 26 augustus. Noteer dan maar meteen ook de donderdagen van 23 september, 14 oktober en 25 november, vanzelfsprekend onder voorbehoud van alle maatregelen en eventuele beperkingen. We willen graag in de voor ons kenmerkende setting heropenen en kijken enorm uit om elkaar weer te ontmoeten en bij te praten. Man, wat hebben we dat gemist zeg.


Heb je nog ideeën voor een bijeenkomst of wil je graag een bijeenkomst bij jouw bedrijf organiseren, laat dit dan weten en neem contact op met Hans. We hebben al een aantal leden waar we terecht kunnen, maar maken zoals jullie weten ook snel weer een planning voor 2022. Gewoon omdat we er naar uitkijken en omdat het weer kan en mag……

Wij wensen jullie een mooie zomer toe. Pas goed op jezelf, blijf gezond, en tot 26 augustus.

Bestuur Businessclub Eerst Eten

Ingrid, Edwin, Erick, Patrick, Hans

Deel dit bericht via
Sluiten