Volg ons ook op Facebook

Nieuw lid: Van Bruggen Adviesgroep

dinsdag 12 maart 2019

“De veelzijdigheid in de financiële wereld is enorm en dat maakt het zo leuk.”
Tegenover mij zit Johan van Beek, een man die trots is op zijn 2 vestigingen van Van Bruggen Adviesgroep. “Sinds 2008 ben ik als franchisenemer van VBA gevestigd in Oosterhout. Enkele maanden geleden hebben we ons kantoor in Breda geopend. Klanten kunnen bij ons team terecht voor financieel advies in de ruimste zin van het woord, hypotheek advies, verzekeringen en makelaardij.”

“Naast particulieren ondersteunen we ook graag ondernemers. We adviseren in bedrijfsfinanciering, bedrijfsovername en verkoop. Hiervoor werken we samen met deskundige partners.”

“We houden van een deskundige en open sfeer. De businessclub ‘Eerst eten’ sluit daar voor mij goed bij aan: informeel en laagdrempelig. Bovendien ongedwongen en gezellig. Als je elkaar in een zo’n setting leert kennen, komt de rest vanzelf. Zo vinden onze klanten ons ook: online of van mond tot mond. Ik kijk ernaar uit de andere leden te ontmoeten en ben benieuwd wat we voor elkaar kunnen betekenen.”

Bezoek de Van Bruggen Adviesgroep in Oosterhout en Breda

Deel dit bericht via
Sluiten