Volg ons ook op Facebook

Nieuw lid: 2R Development

donderdag 4 april 2019

In de sfeervolle bibliotheek van Theater De Bussel in Oosterhout tref ik Ruben Jacobs die namens 2R Development lid geworden is van Businessclub Eerst Eten. Een echte Brabander, geboren en getogen in Oosterhout, afgestudeerd in Breda en naast zijn huidige zakelijke werkzaamheden als conceptontwikkelaar, enthousiast raadslid in zijn thuisgemeente.

”Vroeger genoot ik altijd van onze familievakanties in Center Parcs, een bedrijf met een erg goed doordacht concept. Ik zag mij ooit wel in de rol van parkbeheerder en ik ben dan ook gaan studeren aan de NHTV, richting toerisme & recreatie. Ondertussen startte ik een online gebruikersforum voor bezoekers van deze vakantieparken waar zij hun ervaringen konden delen. Ik kreeg daardoor goede contacten bij het bedrijf en ging zelfs stage lopen bij Center Parcs. Uiteindelijk kwam ik op het hoofdkantoor terecht waar ik ging werken op de afdeling E-commerce en Public Relations. De link met internet en communicatie was geboren. Na bij verschillende bedrijven op het communicatievlak gewerkt te hebben ontmoette ik mijn compagnon Roland Rutten en heb ik mij aangesloten bij 2R Development.”

“Wij helpen een idee, concept, product of plan te vermarkten. Dit doen we met een frisse kijk op zaken en een gestructureerd plan. Conceptontwikkeling klinkt spannend maar eigenlijk is het proces iedere keer hetzelfde. Wij denken op alle gebieden mee en zetten alle beschikbare tools in: internet, marketing, alle soorten (social)media, pers etc. We zoeken de perfecte aansluiting bij de doelgroep en stemmen producten of diensten af op nationale en internationale voorkeuren en smaken. We beschikken over een uitgebreid netwerk van gedreven professionals. We ontwikkelen samen met onze partners TV-formats, apps, medische producten, events en nog veel meer. Dus heb je een geweldig nieuw idee of wil je bestaande processen of producten verdiepen en je vindt het lastig dit goed uit te werken? Wij schieten je te hulp. Wij zorgen samen met jou dat het product of idee wordt uitgewerkt en zo wordt als je het voor ogen had. Ons team regelt alles voor je en denkt voortdurend met je mee. Ik begrijp dat het best heel allesomvattend klinkt” lacht Ruben. “In een persoonlijk gesprek ga ik er graag dieper op in!”

“Bij Businessclub Eerst Eten hoop ik ondernemers te ontmoeten en connecties te maken. Ik sta daarbij altijd open om mijn netwerk te delen en mensen met elkaar te verbinden.”

Bezoek hier de site van 2R Development.

Deel dit bericht via
Sluiten