Volg ons ook op Facebook

Leden werf campagne van start

maandag 26 augustus 2019

Afgelopen week is onze leden werf campagne van start gegaan! Hoewel we over de aanwas van nieuwe leden tot nu toe geen klagen hebben willen we een groeiende dynamische businessclub blijven. Daarom hebben onze leden de mogelijkheid gekregen om speciale “promotie bestek sleeves” met alle informatie over onze businessclub uit te delen aan ondernemers die serieuze belangstelling hebben om zich bij ons aan te sluiten. De bestek sleeve is in dat geval een gratis toegangsticket voor de eerstvolgende bijeenkomst. Wel even aanmelden via het lid die je deze uitnodiging heeft toegestopt!

Belangstelling voor deze actie? Kijk dan op onze ledenpagina of er een lid is waarbij je in het netwerk zit en nodig jezelf gerust uit!

Deel dit bericht via
Sluiten