Volg ons ook op Facebook

Inventief: De Avenue Live Studio’s

maandag 16 november 2020

In lastige tijden moet je inventief zijn. Ons lid De Avenue is dat als geen ander. Dat bewijzen ze dit keer met hun concept De Avenue Studio’s.
Natuurlijk brengen wij dit intitiatief graag bij onze leden onder de aandacht.

Bent u op zoek naar een studio waar u uw evenement succesvol en professioneel via de livestream kunt uitzenden? Dan bent u bij De Avenue Studio’s aan het juiste adres. Wij hebben namelijk alle benodigde faciliteiten; licht-, geluid en beeld-apparatuur en kennis en kunde in huis om een perfecte live stream te verzorgen voor bijvoorbeeld een presentatie, een seminar, een vergadering en ga zo maar door. Tevens bieden onze studio’s ook de mogelijkheid om een publiek van maximaal 30 personen per studio te ontvangen. Erg handig voor bijvoorbeeld een online college. Dus zoekt u een locatie of studio voor uw livestream? Bij De Avenue Studio’s kunt u terecht.

Voor meer informatie en een eenmalige korting speciaal voor leden van Businessclub Eerst Eten neem je contact op met Mark Pulles.

Deel dit bericht via
Sluiten