Volg ons ook op Facebook

In 2022 gaan we elkaar iedere dag zien!

woensdag 15 december 2021

Alweer een jaar voorbij gevlogen. Van 2021 kunnen we met recht zeggen dat het in vele opzichten een bijzonder jaar was. Als bestuur zijn we blij dat wij ondanks alle omstandigheden een paar mooie bijeenkomsten konden organiseren. Zo hebben we elkaar toch kunnen ontmoeten op de laagdrempelige manier die zo kenmerkend is voor onze club.

Wat het nieuwe jaar gaat brengen is lastig te voorspellen. Optimistisch als we zijn hebben we alle data voor onze bijeenkomsten inmiddels ingepland. Het komende jaar zullen we een aantal avonden inhoudelijk anders gaan invullen. We hebben leuke en interessante verrassingen op stapel staan.

Ook gaan we ons weer richten op het werven van nieuwe leden. Ondanks dat de meeste leden ons trouw zijn gebleven hebben ook een aantal leden afscheid genomen. Hoewel we dit natuurlijk jammer vinden hebben we hiervoor alle begrip. Dit vraagt van ons als bestuur een extra inspanning om onze club op volle sterkte te houden. We gaan met veel plezier deze uitdaging aan.

We willen elkaar in 2022 meer kunnen zien dan afgelopen jaar. Daarom hebben we dit iets bedacht zodat je ons iedere dag kunt zien.Hou je brievenbus in de gaten!

Wij wensen al onze leden prettige feestdagen en een voorspoedig en bovenal gezond nieuwjaar!

Deel dit bericht via
Sluiten