Volg ons ook op Facebook

Geslaagde avond bij OTC de Warande

vrijdag 22 maart 2019

Businessclub Eerst Eten was te gast bij OTC De Warande in Oosterhout. In de sfeervolle locatie werden de gasten ontvangen met een zonnig welkomstdrankje en was er weer volop gelegenheid te netwerken. Voorzitter Hans van Poppel stond stil bij de gestage groei van onze club en kon met een grote grijns op zijn gezicht melden dat er afgelopen maand 10 nieuwe leden bijgekomen zijn. Verder gaf hij aan dat het bestuur de wens heeft de samenstelling van onze club zo gevarieerd mogelijk te maken en ons specifiek te richten op branches die we graag aan ons netwerk willen toevoegen. Voor de volgende bijeenkomst zijn we op zoek naar hoveniers en autobedrijven. Heb je deze in je netwerk? Neem ze op 18 april mee als introducé! Daarna was het woord aan Marie Louise Spangenberg die als voorzitster van de tennisvereniging de gasten welkom heette. Aansluitend stonden de BBQ masters klaar om te zorgen voor de inwendige mens. Het was weer een geslaagde avond!

Deel dit bericht via
Sluiten