Volg ons ook op Facebook

Een avond om nooit te vergeten!

vrijdag 20 januari 2023

Wat hebben wij als bestuur genoten van onze jubileumavond! De opkomst was geweldig, de zaal zag er fantastisch uit, het eten was heerlijk, de show was betoverend, maar bovenal de leden met hun partners waren in opperbeste stemming.

We zijn nog beduusd van alle felicitaties, cadeautjes en complimenten. Dit heeft ons oprecht geraakt. Wij zijn trots op onze club en zien er naar uit jullie op onze komende bijeenkomsten weer te begroeten.

We hopen in dit jaar onze businessclub weer te laten groeien. We hebben wat extra leden nodig om gezond en rendabel te zijn. Wij hopen dat jullie als ambassadeurs van Eerst Eten ons daarbij willen helpen.

Een terugblik op 5 jaar Businessclub eerst Eten in 5 minuten:

Deel dit bericht via
Sluiten