Volg ons ook op Facebook

De Businesspoint is gezet!

vrijdag 25 februari 2022

Zo, dat was even genieten! Businessclub Eerst Eten is weer up and running. Op de bijeenkomst van donderdag 24 februari was duidelijk te merken dat de leden het elkaar live ontmoeten hebben gemist. De locatie van Businesspoint te Dongen was dan ook volgepakt.Met een feestelijk bubbeltje werd iedereen ontvangen.

Gastheer van deze avond was ons bestuurslid Edwin Bink die namens Janssen Accountants de leden trakteerde op een informele avond in een perfecte sfeer. Natuurlijk was er vanuit het bestuur een kort welkom en vertelde Sjors Jochems iets over de vele flexibele werk-, netwerk en vergadermogelijkheden van de goed uitgeruste locatie.

Naast de hoge opkomst van vaste leden mochten we ook weer een groot aantal nieuwe gasten verwelkomen. Wij hopen natuurlijk dat we hen binnenkort als nieuw lid mogen terugzien.

Wil je ook kennismaken met de leukste netwerkclub voor de regio Oosterhout, Breda en Etten-Leur? Op 31 maart staan op de volgende bijeenkomst onze gastvrije deuren voor je open!

Deel dit bericht via
Sluiten