Volg ons ook op Facebook

Alleen voor leden: Member Xclusive

vrijdag 3 augustus 2018

Member Xclusive is onze naam voor evenementen en acties die alleen voor aangesloten leden zijn bestemd en staan los van onze reguliere netwerkavonden. Verder is het mogelijk voor onze leden om onder deze naam een actie aan te bieden aan de andere leden. Een mooie manier om je produkten of diensten te presenteren en onze leden een voordeeltje te gunnen. Voor en door leden. Nog een extra reden om lid te worden van onze businessclub!

Het eerste Member Xclusive Event is bekend: op 13 december organiseren we in samenwerking met ISPC-Hanos een Culinaire Inspiratie Avond. Lees hier meer over de Culinaire Inspiratie Avond op 13 december. Zodra de inschrijving is geopend stellen we je hiervan op de hoogte.

Heb je interesse in het organiseren van een ledenactie? Neem dan gerust contact op met het bestuur. We denken graag met je mee.

Deel dit bericht via
Sluiten